درباره ما

شرکت سام شیمی گستر با هدف گسترش استفاده از مواد شیمیایی- پلیمری ، ترکیبات نانو ، و ارائه محصولات نوین در سال 1386 با مساعدت دكتر یعقوب روحانی و مدیریت مهندس میثم ابراهیمی در شهرستان قائم شهر از توابع استان مازندران (با برند سام سنگ) به ثبت رسید . این شركت  با استفاده از تجربه شركت های تولید کننده در صنایع سنگ مصنوعی و تلفیق روش های گوناگون شرکت هایی كه سالها در زمینه تولیدات سنگ مصنوعی فعالیت داشته اند و همچنین ایجاد و ساخت مواد شیمیایی پلیمری خاص و افزودن مواد نانو ، با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی منطقه ، شكل پیدا كرده است و با ابداعاتی در این بین موفق به تولید محصول انحصاری بنام نانو سمنت پلاست شد. نانو سمنت پلاست واكنش هزار ساله تولید سنگ از مواد معدنی زمین را به چند روز تقلیل می رساند. استفاده از این تكنولوژی در تولید موزاییك و كف پوش ها بطور قطع خاتمه ای برای صنعت سنتی تولید موزاییك در كشور است . البته این تكنولوژی محدود به موزاییك و كف پوشها نیست بلكه طیف وسیعی از سنگهای نمای داخل و خارج ساختمان شامل سنگ پله ، سنگ شومینه ، سنگهای نمای خشن ، انواع كف پوش و سنگ فرش ، سنگ های عریض و ...را شامل می شود كه حدود سیصد محصول از طرح های مختلف است. در فاز اول تولید سی محصول مختلف ارائه شده است كه همه روزه شاهد تنوع هرچه بیشتر در محصولات این شرکت می باشید .سبک تولید این محصول در ابتدا بشکل دستی طراحی شد که مشکلات زیادی از جمله ظرفیت تولید پایین را بهمراه داشت. گروه مهندسین تحقیق – فناوری و ماشین سازی شرکت سام سنگ به منظور افزایش حجم تولید و خارج کردن خط تولید سنگ های مصنوعی نانو سمنت پلاست از حالت سنتی و دستی که ساخت و لود مواد در آنها با استفاده از نیروی انسانی انجام می شد و نیز به دلیل رفع خطاهای انسانی در فرایند تولید ، کیفیت یکنواخت در ساخت محصول خروجی ، بهای تمام شده کمتر برای مصرف کنندگان سمنت پلاست و ... اقدام به ساخت ماشین آلات اتوماتیک خط تولید سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست نمود و در سال 1388 موفق به ساخت سنسورهای تشخیص مواد پیشرفته ای شد که واکنش های شیمیایی پیچیده مواد را حس می کنند .

این مجموعه بمنظور ارائه هر چه بیشتر محصولات نانو سمنت پلاست در داخل و خارج از کشور و همچنین ایجاد فرصت های شغلی و سرمایه گذاری داخلی و خارجی اقدام به ارائه تکنولوژی و ماشین آلات خط تولید سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست نمود . همچنین در جهت رفع نیاز نمایندگان خط تولید و تکنولوژی سمنت پلاست اقدام به ساخت و ارائه مواد شیمیایی (رزین مخصوص سمنت پلاست) و قالب های سنگ مصنوعی سمنت پلاست نمود.هم اکنون تکنولوژی نانو سمنت پلاست با تلاش مهندسین داخلی ، هیچگونه وابستگی به کشورهای دیگر ندارد. با استفاده از تکنولوژی نوین نانو سمنت پلاست ، گروه صنعتی سام سنگ موفق به ارائه بیش از 1500 طیف رنگ مختلف گردید.  

گروه صنعتی سام سنگ متشکل از چند مجموعه قدرتمند جهت ارائه خدمات به کلیه متقاضیان تکنولوژی و محصولات می باشد که از مهمترین آنها :

1- بخش ماشین سازی جهت ارائه ماشین آلات و خط تولید ( دستی ، نیمه اتوماتیک ، اتوماتیک )

2- بخش قالب سازی جهت ارائه قالب های کامپوزیتی به متقاضیان تکنولوژی ، با برترین کیفیت مواد و تنها تولید کننده قالب های مخصوص سمنت پلاست

3- بخش تولید محصولات سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، اولین و بزرگترین تولید کننده اتوماتیک سمنت پلاست جهت ارائه محصولات به بازار مصرف در سراسر کشور

 

پیام مدیر عامل گروه صنعتی سام سنگ:

در عصر تکنولوژی و تغییرات مستمر ، تنها " مبتکران " آینده را به ارث خواهند برد ، نه کسانیکه با ابتکار دیگران خود را مبتکر می خوانند. مبتکران هرگز از عمل باز نمی ایستند ، اشتباه می کنند اما دست نمی کشند ، مشکلات و مساله برای آنها مانع نیست بلکه معلم و حل مساله آنهاست و در راه رسیدن به موفقیت ، مشکلات را پله صعود و ترقی خود می نمایند. خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات خاصش ، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان ، سوء استفاده سودجویان و مشکلات پیاپی ، گروه صنعتی سام سنگ با کمک، ابتکار ، تلاش و پشتکار مهندسین و جوانان ایرانی ، پیشرفت های روزافزون در صنعت ساختمان ایجاد می نمایند. هم اکنون مفتخریم ، با در دست داشتن تکنولوژی های روز دنیا در زمینه ماشین سازی ، ابتکار و خلاقیت ، دانش و تجارب ، تکنولوژی های متنوع ساخت محصولات نانو سمنت پلاست و ماشین آلات مخصوص خط تولید سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست را به متقاضیان و سرمایه گذاران فعال در زمینه ساختمان ارائه نمائیم و همچنین در راستای تحقق این اهداف (ارائه محصولات با کیفیت نانو سمنت پلاست در سراسر کشور) حمایت های همه جانبه در تامین مواد اولیه و ... از نمایندگان تکنولوژی که تحت لیسانس سام سنگ می باشند بعمل می آید.
خط و مش گروه صنعتی سام سنگ : ارائه محصولات در سراسر نقاط کشور بواسطه واگذاری خط های تولید و حمایت از تولیدکنندگان ، طراحی و ابتکار محصولات نوین ساختمانی با استفاده از جدیدترین استانداردهای جهانی ، پیشرفت روزافزون در فرمولاسیون شیمیایی ، طراحی قالب های جدید و تامین نیازهای مختلف ساختمانی و زیبا سازی شهری از قبیل مبلمان شهری ، طرح های جدید دکوراتیو جهت دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان و ... ، ایجاد زنجیره فروش یکپارچه جهت تک نرخی شدن محصولات و مدیریت در فروش نمایندگان ( نیاز به احداث خطوط تولید در نقاط مختلف کشور میباشد) ، صادرات هرچه بیشتر محصولات نانو سمنت پلاست به کشورهای همسایه و بستن قرارداد توسط شرکت و واگذاری تولید به نمایندگان تکنولوژی و ... می باشد و در راستای تحقق این خط و مش نیازمند همکاری شما هموطنان عزیز می باشیم. ایران را در آینده بوسیله محصولات نانو سمنت پلاست ، ما می سازیم. صنعت ما را با اطمینان تجربه نمائید. این دست را بفشارید ، شما را رها نخواهیم کرد.

اینک که توانسته ایم با ابتکار و تفکر و درایت و بهره برداری از روش های نوین جهت ایجاد انواع محصولات ساختمانی که نام آن را " نانو سمنت پلاست " نهادیم و همچنین طراحی و ساخت ماشین آلات اتوماتیک خط تولید نانو سمنت پلاست ، جایگاه ممتاز را در صنعت ساختمان و شهر سازی کسب نمائیم ، خوشحالیم که می توانیم تجربیات ، دانش و ماشین آلات خود را به متقاضیان تکنولوژی و همچنین محصولات سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست را به هموطنان و مصرف کنندگان گرامی عرضه نمائیم.
همکاران و مشتریان گرامی ، که گروه صنعتی سام سنگ ( مخترع و مبتکر نانو سمنت پلاست و ماشین آلات خط تولید اتوماتیک ) را به عنوان امین و خدمتگزار خود انتخاب کرده اند ، نور چشمان ما می باشند و قدمهایشان را گل باران می نمائیم . امیدواریم که خدمات ما شایسته الطاف شما باشد و بتوانیم جایگاه نخست را همواره در نزد شما دارا باشیم. سرمایه ما ، اعتماد و اطمینان خاطر شماست و ارزش پیمان نامه ما ، طول اعتبار آن است.
به امید سرافرازی ایران عزیز