اخبار

1505895354_nano-construction-color9-2113.jpg
رنگ ساختمانی نانو انتخابی برای معماری امروز
11آبان1397

نانو فناوری جدید و نوینی  ست که توجه دنیا را به سمت خود کشانده است و در اکثر علوم و حتی وسایل و لوازم مختلف خود را جای داده است ، از علوم پزشکی و اعصاب گرفته تا صنعت ساختمان و معماری و شهرسازی ...

در هر ساختمانی یکی از موارد مهمی که در نگاه اول به چشم می‌آید، رنگ نمای بیرونی یا فضای داخلی آن است. رنگ‌ها به دنیای ما طعم و معنی می‌بخشند و دنیای بدون رنگ یک دنیای مُرده به حساب می‌آید. رنگ‌ها نه تنها مفهوم و معنا را به ما منتقل می‌کنند بلکه احساس‌های گوناگون به جهان ما می‌بخشد.

ادامه مطلب
Stone-glue1.jpg
موارد پرکاربرد در چسب سنگ
02آبان1397
چسب ها یکی از پرکاربرد ترین ابزار ها در زندگی روزمره ما هستند. هر یک از انواع چسب ها بسته به نوع کاری که با آنها داریم مورد استفاده قرار می گیرند تا نتیجه دلخواهمان را بدهند.
چسب سنگ یک چسب دو جزئی بر پایه پلی استر می باشد که از آن برای نصب سنگ با قیمت مناسب و ارزان استفاده می شود. حتی از این ملات اپوکسی دو جزئی، برای نصب قطعه های سنگین و بزرگ ساختمانی مانند قطعات پیش ساخته بتنی، قطعات بزرگ سرامیک ها و همچنین صفحه های بزرگ فولادی استفاده می شود.
ادامه مطلب
چسب کاشی خمیری شیمی ساختم.jpg
کاربرد چسب کاشی و سرامیک در ساختمان و نحوه استفاده از انها
02آبان1397

چسب کاشی و سرامیک

از دیگر انواع رایج چسب ساختمانی در محصولات ساختمانی، چسب کاشی و سرامیک است. این چسب ترکیبی از سیمان و افزودنی‌های شیمیایی است که در اتصال کاشی و سرامیک به دیوار یا کف به عنوان جایگزینی برای ملات ماسه و سیمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. چسب کاشی و سرامیک علاوه بر دارا بودن خاصیت چسبندگی بالا، در برابر نفوذ آب مقاوم است. برای همین منظور از این نوع چسب در کاشی‌کاری سرویس بهداشتی استفاده می‌شود.

ادامه مطلب
نما2.jpg
نمای ساختمان
15مهر1397
طراحی نمای ساختمان بسیار مهم است زیرا در زمان وارد شدن به ساختمان اولین چیزی که چشم آدمی را به خود جلب می کند نمای ساختمان است ، نمای ساختمان تاثیر بسزایی در تلقی و برداشت اشخاص از کیفیت و نوع ساخت پروژه شما دارد یک طراحی و اجرای جذاب و با کیفیت در ظاهر ساختمان شما می تواند اثری شاخص و به یاد ماندنی را در ذهن بیننده تداعی کند.
در حقیقت نمای ساختمان یکی از مهم ترین عنصر در طراحی ، زیباسازی و باعث افزایش عمر ساختمان می باشد.
ادامه مطلب